Oświetlenie

Philips GU10 LED 50W – naturalne żarówki punktowe

philips gu10 led 50w

Często żarówki, które wybieramy, są zbyt jaskrawe, nienaturalne. Jeżeli szukasz czegoś, co rozświetli pokój, w którym najwięcej przebywasz, w salonie lub w sypialni to postaw na Philips GU10 LED 50W. Są to naturalne halogeny, które w żaden sposób nie szkodzą zdrowiu, ani naszym oczom. Nie chcemy przecież wracać po ciężkim dniu w pracy do mocno oświetlonego domu, przez co zaraz dostajemy bólu głowy.

 

 

Zastosowanie Philips GU10 LED 50W 

Żarówki Philips często swoje zastosowanie mają w instalacjach punktowych np. w salonie nad telewizorem, w sypialni nad łóżkiem. Zastosowań mamy naprawdę wiele, to od nas zależy, gdzie chcemy umieścić żarówki Philips, dodające pomieszczeniom klimatu i przyjemnej atmosfery. Halogeny Philips GU10 LED 50W nie rozpraszają światła w sposób intensywny i nie są dla naszego wzroku obciążające. Możemy je używać zarówno na noc, jak i w pochmurny dzień, nie prześwietlą naszego pokoju. Przed zakupem zawsze warto zapoznać się ze specyfikacją produktu, w celu uniknięcia niechcianych efektów, takich jak zbyt ciepła barwa żarówek, niepasująca do reszty domu lub nieodpowiednia wielkość. 

Zalety halogoneów

Wśród pozytywnych aspektów żarówek halogenów znajdą się następujące elementy:

  • Żywotność – mamy 2-letnią gwarancję żywotności przy intensywnym użytkowaniu,
  • Oszczędność energii – żarówki LED pozwalają nam oszczędzić nawet o 90% energii,
  • Niskie koszty utrzymania – rachunki za prąd przestaną być wysoki,
  • Nieszkodliwe dla zdrowia – nie narazimy naszych oczu na przemęczenie i unikniemy bólu głowy,
  • Ekologia – żarówki nie emitują promieniowania UV

Oprócz tego, dzięki żarówkom możemy dodać naszemu pomieszczeniu niesamowitego klimatu i ciepła, pomimo chłodnej barwy, światło będzie naturalne i delikatne. Ciekawą funkcją halogenów punktowych jest to, że możemy zostawić w pokoju jedynie podświetlenia, które pozwolą nam spokojnie obejrzeć ulubiony film, bez odbijającego się światła na ekranie. Wybierając żarówki w Leddo otrzymujesz gwarancje satysfakcji, niższe rachunki, długą żywotność i wspaniały klimat. Rozświetl swój dom, mieszkanie, taras świetnymi, energooszczędnymi żarówkami sprawdzonego producenta Philips.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *