Oświetlenie

Jak wybrać oświetlenie ogrodowe?

Własny ogród to wspaniała przestrzeń, gdzie będziemy mogli się zrelaksować, a nasze dzieci bawić. Z tego powodu warto pamiętać o odpowiednim oświetleniu, które pozwoli nam przebywać na zewnątrz nawet po zmroku.

Oświetlenie przed domem

Bardzo wiele osób pamięta o oświetleniu tyłu naszej działki, a zapominają o jej froncie. Z tego powodu zdecydowaliśmy się od tego zacząć. Oświetlenie tego miejsca jest bardzo ważne. Dzięki niemu możemy bezpiecznie dostać się do drzwi wejściowych albo dojechać na parcelę. Pierwszą opcją będą kinkiety ogrodowe. Możemy je bez problemu zamontować na ścianach, przy czym oświetlając cały przód ogrodu. Są one teraz bardzo modne, więc możecie znaleźć bardzo ciekawe pozycje, które z pewnością się wam spodobają.

oświetlenie do ogrodu

Kolejną naszą propozycją, która zachwyci wszystkich kierowców, to płaskie lampki wmontowane w ziemię. Możemy nimi podświetlić cały podjazd naszego mieszkania bez obaw, że najedziemy na nie autem. Są one odporne na nacisk, więc bez obaw sprawdzą się w każdym domu. Dzięki tym dwóm propozycją wasz domek będzie oświetlony, a wy nawet po zmroku będziecie wszystko dokładnie widzieć

Lampy stojące do ogrodu

Przejdźmy już na tył naszego domu, czyli do ogrodu. Tutaj propozycji oświetlenia jest naprawdę wiele, więc każdy z was znajdzie coś dla siebie. Wysokie lampy ogrodowe stojące, to pierwsza pozycja, która świetnie będzie wyglądać w dużym ogrodzie. Dzięki nim będziemy mogli rozświetlić znaczną część przestrzeni, ponieważ ich światło ma bardzo szeroki zasięg. Dodatkowo będą wspaniałą ozdobą naszego ogrodu. Duże lampy stojące to jedne z wielu pionowych modeli, które możecie wybrać. Innym mogą być niskie lampki. Tutaj również mamy szeroki wybór produktów, który może nas zainteresować.

Jeśli chcemy łagodnie podkreślić drogę, to warto zakupić kilkucentymetrowe stojące lampki. Będą one wspaniale wyglądać, a dodatkowo są bardzo tanie. Inną ich zaletą jest to, że mogą one świecić, również dzięki energii słonecznej. To z pewnością ucieszy wszystkich fanów ekologicznych rozwiązań. Oświetlenie ogrodu mogą również zapewnić ozdobne kule. Tutaj również możemy zakupić je w wielu rodzajach. Mogą stać zwyczajnie na ziemi albo być lekko podwyższone. Te lampki są bardzo klimatyczne i interesujące.

Oświetlenie altanki

Altana lub taras to kolejne miejsce w naszym ogródku, które również trzeba odpowiednio naświetlić. W końcu tam będziemy spełniać letnie wieczory. W tym przypadku możemy zakupić lampy wiszące. To jakie duże one będą, zależy od ilości miejsca. Jednak warto je zakupić, ponieważ rozświetlą nam one całą przestrzeń. Jeśli zależy nam na czymś bardziej klimatycznym, możemy zakupić różne ozdobne lampki na lince. Są one bardzo popularne, ponieważ zamienią one każdą przestrzeń w wyjątkowe miejsce do relaksu. Pewnie słyszeliście o cotton ballsach. Je również można zamieścić na naszej altanie czy tarasie. Bez problemu znajdziecie takie, które będą odporne na mróz czy deszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *